# #

Genel Müdürlük

Yönetim Kurulu - Muharrem KARSLI

İç Sistemler - Yüksel CESUR

    • Teftiş Kurulu Başkanlığı - Zaffer AYDIN
    • İç Kontrol ve Uyum Bölüm Başkanlığı – İlhan YENİAYDIN
    • Risk Yönetimi Bölüm Başkanlığı – Özcan ASANOĞLU

Genel Müdür - Hüseyin AYDIN

  • Ortaklıklar ve BT Yönetimi Grup Başkanlığı - Can ÖRÜNG
  • Kurumsal Mimari Grup Başkanlığı - Dr. İlker MET
  • Teknolojik Operasyonlar Grup Başkanlığı – Osman Tanaçan
    • BT Test ve Güvenlik Yönetimi Bölüm Başkanlığı - Mustafa ŞÜKRÜOĞLU
    • Bilgi Sistemleri Yönetimi Bölüm Başkanlığı – Barış YILDIRIM
    • BT Operasyon Bölüm Başkanlığı-Şenol Özyurt
  • Kurumsal İletişim Bölüm Başkanlığı - Ali KIRBAŞ

Pazarlama - Ömer M.BAKTIR

  • Kurumsal Pazarlama Grup Başkanlığı - Süleyman TÜRETKEN
  • Girişimci Şube Bankacılığı Grup Başkanlığı - Metin SEZİCİ
  • Proje Finansmanı Grup Başkanlığı - Ayçe Şule GÜRLEYİK
  • Şube Bankacılığı Grup Başkanlığı-Turgut GÜLCİHAN
    • Girişimci Satış Yönetimi Bölüm Başkanlığı - Burak KANTOĞLU
    • Bireysel Satış Yönetimi Bölüm Başkanlığı - Yasin ÖZTÜRK
  • Yurtdışı Şube Bankacılığı Bölüm Başkanlığı

Kredi Tahsis ve Yönetimi - Musa ARDA

  • Kurumsal Krediler Tahsis ve Yönetimi Bölüm Başkanlığı – Battal ARSLAN
  • Girişimci Krediler Tahsis ve Yönetimi – 1 Bölüm Başkanlığı - Fuat Yılmaz YILDIZ
  • Girişimci Krediler Tahsis ve Yönetimi – 2 Bölüm Başkanlığı - Temel Tayyar YEŞİL
  • Girişimci Krediler Tahsis ve Yönetimi – 3 Bölüm Başkanlığı - Savaş KÖLEMEN

Dağıtım Kanalları Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı - Alpaslan ÇAKAR

  • Bireysel Ürün Yönetimi Bölüm Başkanlığı - Cüneyt SAĞLIK
  • Dijital Bankacılık Bölüm Başkanlığı - Bayram TUZCU
  • Kartlı Sistemler Bölüm Başkanlığı - Murat KAHRAMAN
  • Kanal Yönetimi Bölüm Başkanlığı - Osman KARAKÜTÜK
  • Müşteri İletişim Merkezi Bölüm Başkanlığı - Levent ÖZTÜRK

Kredi Politikaları - M. Cengiz GÖĞEBAKAN

  • Kredi Süreçleri Bölüm Başkanlığı - Mehmet TURGUT
  • Kredi Risk Tasfiye Bölüm Başkanlığı - İbrahim TAMER
  • Perakende Kredi Risk İzleme Bölüm Başkanlığı - Veysel SUNMAN
  • Proje ve Firma Analiz Bölüm Başkanlığı - Ali TAŞDEMİR
  • Hukuk Müşavirliği - Muammer ERKAN
  • Tarım Politikaları Bölüm Başkanlığı - Ferhat PİŞMAF
  • Perakende Krediler Yönetimi - 1 Bölüm Başkanlığı - Murat Latif ADAOĞULLARI
  • Perakende Krediler Yönetimi - 2 Bölüm Başkanlığı - Altan GÜLER
  • Bireysel Krediler Yönetimi Bölüm Başkanlığı - Volkan İNAL

Hazine Yönetimi ve Uluslararası Bankacılık - Bilgehan KURU

  • Finansal Piyasalar Bölüm Başkanlığı - Bilge LEVENT
  • Aktif-Pasif Yönetimi ve Ekonomik Araştırmalar Bölüm Başkanlığı - Hasan ÖZTAŞ
  • Kaynak Yönetimi Bölüm Başkanlığı - Dr. Ertan ALTIKULAÇ
  • Finansal Kurumlar ve Yatırımcı İlişkileri Bölüm Başkanlığı
  • Hazine Operasyonları Bölüm Başkanlığı - Selim İNCE

İnsan Kaynakları

  • İnsan Kaynakları Bölüm Başkanlığı - Taha ÇAKMAK
  • Performans Yönetimi Bölüm Başkanlığı – Çetin KÖSEOĞLU
  • Eğitim Bölüm Başkanlığı – Ertan YILMAZ
  • Yönetim Kurulu Hizmetleri Bölüm Başkanlığı - Celal KAHVECİ

Operasyonel İşlemler - Bülent SUER

  • Ankes Yönetimi Bölüm Başkanlığı-Zafer ÖZDEK
  • Operasyon Merkezi Bölüm Başkanlığı - Y. Cenk ŞAHIM
  • Kredi ve Dış Ticaret Operasyonları Bölüm Başkanlığı – Ali Ertuğrul AKFIRAT
  • İnşaat Yönetimi Bölüm Başkanlığı - Levent MARMARALI
  • Kart Operasyonları Bölüm Başkanlığı - Volkan GÜNAL

Finansal Koordinasyon - Peyami Ömer ÖZDİLEK

  • Vergi Yönetimi ve Muhasebe Operasyonları Bölüm Başkanlığı- Hülya ÜNAL
  • Finansal Raporlama ve Bütçe Yönetimi Bölüm Başkanlığı - Atakan BEKTAŞ
  • Tedarik ve Gider Yönetimi Bölüm Başkanlığı - Hüseyin ÖZUYSAL
  • Lojistik Yönetimi Bölüm Başkanlığı - Ertan AYDIN
  • Gayrimenkul ve Ekspertiz Yönetimi Bölüm Başkanlığı - Hamdullah GÜRSOY
​​​​​​​​​​​
​​​​