# #

Avans Bankkart

Genel Bilgiler

Avans Bankkart; işyeri ve tutar sınırlaması olmadan, herhangi bir faiz ödemeden, yurt içinde yurt dışında ve internette tüm alışveriş işlemlerini öteleme fırsatı sunar.

Avans Bankkart’a sahip olmak için Bankkart’ınızın ana hesabına tanımlı aylık ödemeli Kredili Mevduat Hesap (KMH) limitinizin bulunması yeterlidir.

 • Eğer Bankkart’ınız ve aylık ödemeli KMH limitiniz varsa; kartınıza “Avans Bankkart” özelliği tanımlatarak siz de hemen alışverişlerinizi öteleyebilirsiniz. Başvurmak için AVANS yazıp boşluk bırakın ve kartınızın son 4 hanesi ile birlikte 4747’ye gönderin. (Örneğin: AVANS 1234)
 • Aylık ödemeli KMH limitiniz yoksa en yakın  Şubemizden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bankkart’ınız yoksa, en yakın Şubemizden Bankkart’ınızı anında teslim alabilir ve Bankkart başvurusu sırasında “Avans Bankkart” istediğinizi belirterek alışverişlerinizi öteleme imkânına sahip olabilirsiniz.

Özellikler

 • Avans Bankkart, size  ödeme kolaylığı sunar!

  Avans Bankkart, Bankkart’ın tüm özelliklerini taşırken aynı zamanda kredi kartına gerek kalmadan alışverişlerinizi öteleme fırsatı da sunar.

 • Avans Bankkart’ınızla yapacağınız alışverişlerin geri ödemelerine herhangi bir faiz yansımamaktadır. Ötelenen tutarın ödeme tarihinde tam olarak tahsil edilememesi durumunda, tahsil edilemeyen tutara cari KMH faizi işletilecektir.Avans Bankkart’ınızın “Öteleme” özelliğini tercih etmeniz durumunda, bu kart ile yapacağınız harcamaların -herhangi bir faiz işletilmeden- geri ödeme tarihi, alışveriş tarihini takip eden ilk KMH tahsilat günü olur.
 • Avans Bankkart ile ödeme ve işlemlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

  Avans Bankkart ödeme tutarınız her ay size SMS ile bildirildiği gibi Avans Bankkart’ınızın aylık ödeme tutarını içeren KMH Ekstresi de size aylık olarak e-posta yoluyla gönderilecektir.

  Ödeme tarihini beklemeden AVANS BAKIYE yazarak boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesi ile birlikte 4747’ye SMS gönderdiğiniz takdirde dilediğiniz zaman; ödeme planınızı öğrenebilir, ATM’lerimiz üzerinden görüntüleyebilir veya 444 00 00 Müşteri İletişim Merkezi’nden bu konuda bilgi alabilirsiniz.

  Ayrıca son 12 aylık tüm işlemleriniz hakkında 444 00 00 Müşteri İletişim Merkezi’nden bilgi alabilirsiniz.

  Ziraat Bankası Avans Bankkart güncel işlem komisyon oranlarını öğrenmek için lütfen tıklayınız.

  Avans Bankkart ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular için lütfen tıklayınız. 

Başvuru Kanalları

Diğer Bankkart özellikleri için lütfen tıklayın.

​​​​​​​​​​​​​​​