Otomatik Ödemeler
# #

Otomatik Ödemeler

Genel Bilgiler

Şubelerimizde vadesiz hesap açtırarak SGK primleri ile  elektrik, doğalgaz, su, Telekom-iletişim vb. faturalarınız ve her türlü düzenli ödemelerinizi ödeyebileceğiniz gibi yeterli bakiyeniz olmasa dahi vadesiz TL hesabınızı Kredili Mevduat Hesabına dönüştürerek, faturalarınızı ve primlerinizi zamanında ve güvenilir biçimde ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Bunun için size en yakın Ziraat Bankası Şubesine uğrayarak anlaşmalı olduğumuz kurumlar hakkında bilgi alabilir, fatura / prim ödemelerinize ve her türlü düzenli ödemelerinize (kira, aidat, vb.) ilişkin talimat verebilirsiniz.

Artık SGK primlerinizi ve faturalarınızı kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek veya İnternet Şubesi aracılığıyla ödeyebilirsiniz.

SGK primlerinizi ve fatura borçlarınızı artık Bankamızdan almış olduğunuz kredi kartından da ödeyebileceksiniz.

Özellikleri

  • Bankamıza otomatik ödeme talimatı vererek borcunuzu son ödeme tarihinde değil, kredi kartınızın son ödeme tarihinde ödeme avantajını kazanabilirsiniz.
  • Fatura / Prim ödemelerinizi kredi kartı ekstrenizden takip edebilme kolaylığını kazanabilirsiniz.
  • Hesaba verilen otomatik ödeme talimatından farklı olarak bu uygulama ile faturanız / primleriniz için son ödeme tarihinde hesap bakiyenizin yeterli olup olmadığını düşünmenize gerek kalmaz.
  • Faturalarınız / Primleriniz, kredi kartınızın limiti dâhilinde düzenli olarak ödenir.
  • Fatura veya prim tutarınız fatura / prim ödemenizin son ödeme tarihinde kredi kartı ekstrenize yansıtılır.
  • Faturalarınızın / Primlerinizin kredi kartınızdan ödenmesi işlemi için ücret alınıp alınmayacağı kurumlar ile yapılan anlaşmalara bağlı olarak farklılık göstermekte olup işlem ücretine ilişkin ayrıntıları, Şubelerimizden veya internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

Başvuru Kanalları

​​​​​​​​​​​​