# #

Ziraat Kart

Genel Bilgiler

Ziraat Bankası’nın, kart aidat ücreti ödemeden kullanabileceğiniz Ziraat Kart’ı ile tek seferde alışveriş yapabilir ve nakit avans çekebilirsiniz. Ziraat Kart ile nakit ihtiyaçlarınızı Ziraat Bankası şubelerinden, ATM’lerinden veya İnternet Şubesi’nden karşılayabilirsiniz.

Kartınıza ait hesap özetiniz e-posta adresinize ulaştırılır. Ayrıca borç bilginiz kısa mesaj olarak cep telefonunuza gönderilebilir.

Kredi kartı borcunuzu tüm otomatik ödeme talimatı vererek ödeyebilirsiniz. Ayrıca kartınıza internet şube, mobil şube, telefon bankacılığı ve ATM'lerimiz aracılığıyla veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Yurt içi ve yurt dışı Visa amblemli mağazalarda geçerli Ziraat Kart sahipleri; kart aidat ücreti ödemeden tek seferli alışveriş ve nakit avans özelliklerinden faydalanabilir, taksit, puan ve kampanyalardan faydalanamazlar.
  • Ödeme imkânlarınız doğrultusunda, uygun hesap kesim ve son ödeme tarihleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz.
  • Dönem borcunuzu belirtilen oranda ödeyerek geri kalanını kredilendirebilirsiniz.
  • Ziraat Bankası İnternet Şubesine tanımlatmış olduğunuz kredi kartınızla ayrı bir sanal kart üretebilir, bu kartı internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Başvuru Kanalı

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​