# #

Çalışanın Artısı Kredi Paketi

Maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan çalışanlar, Çalışanın Artısı Kredi Paketi ile konut ve nakit ihtiyaçlarını avantajlı koşullar ile karşılıyor.

Tüketici Kredisi

Kredi Tutarı  Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti  Taksit Tutarı  Yıllık Maliyet Oranı (%) 
20.000 TL 48 1,32 100 598,09 TL 21,11%

​​​​​​​​​​​​​​​​ Konut Kredisi

Kredi Tutarı  Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti  Taksit Tutarı  Yıllık Maliyet Oranı (%) 
 100.000 TL  120 1,12 500 TL 1.519,17 TL  14,60%

Yıllık Maliyet oranı faiz tahsis ücreti ve vergiler temel alınarak hesaplanmıştır. 35 yaş için hesaplanan 1 yıllık ortalama sigorta masrafı tüketici kredisi için 43,48.-TL, konut kredisi için 108,19.-TL’dir.

Tüketici Kredi paketine ait faiz oranlarından; Bankkart, İnternet Bankacılığı, KMH ve Talimat Ürününe sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; Kredi Kartı, Bireysel Emeklilik, Ailem Ziraat Güvencesinde, DASK, Konut Sigortası, Kasko, Klasik Sivil Yangın Sigortası ve Eşya Sigortası ürünlerinden en az iki tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar,

Konut kredisi faiz oranlarından Bankkart, İnternet Bankacılığı, KMH, Kredi Kartı ve Talimat Ürününe sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; Bireysel Emeklilik, Ailem Ziraat Güvencesinde, DASK, Konut Sigortası, Kasko, Klasik Sivil Yangın Sigortası ve Eşya Sigortası ürünlerinden en az iki tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir.

Kampanyadan maaşını Bankamız aracılığı ile alan çalışanlar faydalanabilecektir.

Detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz.

Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.​

​​​​​​​​​​​​​​​​​​