Ziraat Finans Grubu İşe Alım Mülakat Sonuçları

Değerli Adaylarımız,

Ziraat Finans Grubu işe alım mülakatları sonucu asil ve yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin listeler aşağıda yayınlanmıştır.

Asil olarak belirlenen adayların tümü için, ilgili şirketlerde göreve başlama işlemleri 11 Aralık 2017tarihi itibariyle yapılacak olup, tüm asil adaylar 11-16 Aralık 2017 tarihleri arasında Ziraat Bankası'nın Ankara'da bulunan eğitim merkezinde, Ziraat Finans Grubu Oryantasyon Eğitimine tabi tutulacaklardır. 1 haftalık eğitimin ardından devam edecek sınıf içi ve işbaşı eğitimlerine ilişkin bilgilendirme ayrıca yapılacaktır.

Asil olarak belirlenen adayların 10 Aralık 2017 Pazar günü saat 10:00'da aşağıdaki adrese şahsen başvurmaları gerekmektedir. Evrak teslim tarihinden itibaren eğitim süresince adaylara konaklama imkanı sağlanacaktır.

Evrak teslim sırasında adaylar tarafından getirilecek belgelere ilişkin bilgilendirme daha sonra yapılacaktır.

Yedek adaylar, personel ihtiyacı oluşması halinde davet edilecektir.

Tüm adaylara Ziraat Finans Grubuna göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Eğitim ve Evrak Teslim Adresi:

Ziraat Bankası Eğitim Bölüm Başkanlığı
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı İstanbul Yolu (Trafo Karşısı) No:10
Varlık Yenimahalle / ANKARA

Ziraat Finans Grubu İşe Alım Mülakat Duyurusu

Değerli Adaylarımız,

6 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleştirilen Ziraat Finans Grubu işe alım yazılı sınav sonucuna göre mülakata katılmaya hak kazanan adayların mülakatları, her bir şirket için ekte yer alan plan dahilinde belirtilen adreslerde yapılacaktır.

Adayların mülakata gelirken yanlarında aşağıda yer alan belgeleri bulundurmaları gerekmektedir.

  • Fotoğraflı kimlik belgesinin aslı (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport),
  • Mezun olunan üniversiteye ait diplomanın veya geçici mezuniyet belgesinin aslı, eğer aslı yoksa noterden veya ilgili okuldan onaylı sureti (İşe başlama tarihi itibarıyla mezun olabilecek durumda olup, mülakat tarihi itibarıyla mezun durumda olmayan adayların öğrenci belgesinin aslı),
  • Erkek adaylar için askerlik durum belgesinin aslı, (tecil, terhis veya muafiyet; muaf ise muafiyet nedenini gösterir belge).
  • Avukat mülakatına girecek adaylar için Avukatlık Ruhsatnamesi veya avukatlık belgesi.

Mülakata katılacak tüm adaylara başarılar dileriz.

Ziraat Finans Grubu İşe Alım Yazılı Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız,

  • 6 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleştirilen; Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı, Ziraat Bankası Avukat, Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı, Ziraat Sigorta/Ziraat Emeklilik Servis Görevlisiyazılı sınav sonuçları yayımlanmıştır.
  • Yazılı sınav sonucunuzu https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden e-postanızı ve şifrenizi girerek öğrenebilirsiniz.
  • İşe alım yapılacak Banka/Şirket için başvuru yapılan il ve unvan bazında en yüksek puanlı adaydan başlayarak belirlenen ihtiyacın 4 (dört) katı aday (son adayla aynı puanı alan adaylar dahil) mülakata çağırılacaktır.
  • Mülakata katılmaya hak kazanan adaylar için mülakat yerleri ve tarihlerini gösterir listeler Bankamız ve ilgili Şirketlerimizin internet sitelerinde daha sonra  ilan edilecektir.

Ziraat Finans Grubuna göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı Başvuru Koşulları

Değerli Adaylarımız,

Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı Başvuru Koşulları için Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı Başvuru Koşulları için tıklayınız.

Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı Başvuru Koşulları

Değerli Adaylarımız,

Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı Başvuru Koşulları için Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı Başvuru Koşulları için tıklayınız.

Ziraat Sigorta & Ziraat Emeklilik Servis Görevlisi Başvuru Koşulları

Değerli Adaylarımız,

Ziraat Sigorta & Ziraat Emeklilik Servis Görevlisi Başvuru Koşulları için Ziraat Sigorta & Ziraat Emeklilik Servis Görevlisi Başvuru Koşulları için tıklayınız.

Ziraat Bankası Avukat Başvuru Koşulları

Değerli Adaylarımız,

Ziraat Bankası Avukat Başvuru Koşulları için Ziraat Bankası Avukat Başvuru Koşulları için tıklayınız.