KAD-SİS (Kuyumcu Altın Değerleme Sistemi) aracılığıyla altınlarınızı haftanın 7 günü Ziraat Bankasındaki altın mevduat hesabınıza güvenle yatırabilirsiniz.

Şubelerimize gelmeden size en yakın Altın Değerleme Noktasında (ADN), İARGRAMALTIN ile anlaşmalı kuyumcular tarafından değerlemesi yapılan altınlarınız anında 24 ayar karşılığı gram cinsinden hesabınıza aktarılacaktır. (Altın mevduat hesabınız yoksa en yakın Şubemize gelerek altın mevduat hesabı açtırabilirsiniz.)

Hesabınızdaki altınları 7 iş günü bloke süresi sonunda dilediğiniz zaman Türk Lirasına çevirebilir ya da vadeli altın mevduat hesabı açarak değerine değer katabilirsiniz.
Altınlarınızı hesabınıza yatırmak için,

  • Bilgilendirme Formunu okuyarak imzalayınız.*
  • KAD-SİS’ten gelen SMS onay kodu ile sisteme giriş yapınız.
  • Bankamızdan gelen SMS onay kodu ile işlemlerin bilginiz dahilinde yapıldığı teyit edilecektir.
  • Altınlarınızın ADN yetkilisine teslim edilmesi sonrası kamera kaydı altında değerlemesi yapılacaktır.
  • Değerleme sonrasında ADN Yetkilisi ile anlaşmanız durumunda KAD-SİS’ten gelen SMS onay kodu ile altınlarınızın Bankamızdaki altın mevduat hesabınıza gram olarak 1000/1000 saflıkta 24 ayar olarak transferi gerçekleştirilecektir.
  • Sistem tarafından üretilecek Teslim Tesellüm Tutanağını kontrol ederek imzalayınız.
  • Bankamızdan gelen SMS mesajı ile işlemin tamamlandığı ve altınlarınızın 1000/1000 saflıkta 24 ayar olarak hesabınıza yatırıldığı bilgisi verilecektir.

Size en yakın Altın Değerleme Noktası (ADN) bilgisine http://kadsis.com/adnlistesi adresinden ulaşabilirsiniz.

*Altın Değerleme Noktasında yapılacak işlemlerin iptal edilmesi mümkün olmadığı için Bilgilendirme Formunu ve Teslim Tesellüm Tutanağını okuyup, kontrol ederek imzalayınız.