# #

Çalışanın Artısı Ziraat’te

Maaşını Ziraat’ten alan çalışan müşterilerimiz için avantajlı ürünler ve çeşitli kampanyalarla dolu çok özel bir dünya hazırladık.

Siz de,

  • Ziraat maaş müşterisiyseniz
  • Ziraat Maximum kredi kartı kullanıyorsanız
  • Kredili Mevduat Hesabı’nız varsa
  • Ziraat İnternet Bankacılığı müşterisiyseniz

aşağıdaki ürün, hizmet ve kampanyalardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bankamız maaş müşterilerine özel ürün ve hizmetlerimizi içeren broşürümüzü görüntülemek için lütfen tıklayınız.


 


Geniş Şube ve ATM Ağımız

Türkiye’nin en büyük Şube ve ATM ağıyla Ziraat her an yanınızda!

1.800’ü aşkın Şube ve 6.800’ü aşkın ATM sayımız, güler yüzlü personelimiz ve hızlı hizmet anlayışımız ile 7 gün 24 saat boyunca müşterilerimizin yanındayız. 


 

 

Çalışanın Artısı Kredi Paketi (Konut – Taşıt – Tüketici)

Maaşını Ziraat’ten alanlar, avantajlı Çalışanın Artısı kredi paketleriyle de kazanıyor!

Maaşınızı Ziraat’ten alıyorsanız, konut, taşıt ve tüketici kredilerinde size özel faiz oranları ve esnek ödeme çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi 


 

 

Otomatik Ödeme Talimatı

Faturalarınız için Otomatik Ödeme Talimatı verin, son ödeme tarihini düşünmeyin!

Maaş hesabınıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatları ile elektrik, doğalgaz, su, telefon, internet, televizyon faturalarınızı ödeyebilir, her türlü düzenli ödemelerinizi yapabilir ve yeterli bakiyeniz olmasa dahi maaş hesabınızı Kredili Mevduat Hesabına (KMH) dönüştürerek, faturalarınızın zamanında ve güvenilir biçimde ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz, otomatik ödeme talimatınızı Ziraat Maximum kredi kartınıza tanımlatarak, borcunuzu son ödeme tarihinde değil, kredi kartınızın son ödeme tarihinde ödeme avantajını kazanabilir ve fatura ödemelerinizi kredi kartı ekstrenizden takip edebilme kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi 


 

 

Birikimli Mevduat Hesabı

Gelecek planlarınıza tasarruf katkısı için, Birikimli Mevduat Hesabı!

Birikim tutarlarını isteğinize göre 1 veya 3 ayda bir ödemeli belirleyebileceğiniz; en az 3, en çok 10 yıl vadeli TL/EUR/USD cinsinden Birikimli Mevduat Hesabı açtırarak, yapacağınız düzenli ve küçük ödemelerle birikim yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi 


 

 

Konut Hesabı

Tamamı kendi adına kayıtlı kat mülkiyeti, kat irtifakı veya müstakil tapulu başka bir konut edinmemiş müşterilerimize %20’ye kadar devlet katkısı imkanı!

Bankamızda birikimli mevduat olarak en az 3 yıl vadeli açabileceğiniz Konut Hesabı ile tüm Ziraat Bankası Şubelerinden birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz faizsiz Konut Hesabı seçeneği ile yalnızca yapmış olduğunuz birikim tutarı üzerinden devlet katkısı alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi 


 

 

Ziraat Hayat ve Emeklilik – Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu’na Özel Prestij Kulübü (BES ve Asistans Hizmetler)

Kamu Hastanelerine özel ayrıcalıklar Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü’nde!

Siz de Kamu Hastaneleri Kurumu maaş protokolü ile maaşınızı Ziraat’ten alıyorsanız, Ziraat Emeklilik Pırlanta BES planına sahip olarak size özel hazırlanan Prestij Kulübü avantajlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi 


 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​