Taşıt Tanıma Sistemi

Taşıt Tanıma Sistemi aracınıza birkaç dakika içerisinde takılabilen ve akaryakıt pompasının aracınızı tanımasını sağlayan bir sistemdir. Yakıt Ekipmanı Petrol Ofisi istasyonlarında indirimli akaryakıt (benzin, motorin/dizel) fiyatlarından faydalanmanızı sağlar.

İnternet bankacılığı kanallarımızda Taşıt Tanıma Sistemi menüsünden yönlendirileceğiniz sayfa üzerinden başvurunuzu yaparak araç sayınıza bağlı olarak aşağıdaki tabloda bulunan Ziraat Bankası müşterilerine özel indirimli akaryakıt fiyatlarıyla Taşıt Tanıma Sistemi hizmetini kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Taşıt Tanıma Sistemi
Araç Sayınız İndirim Oranı
1-19 %1.5
20-35 %2.0

Yönlendirileceğiniz sayfa üzerinden başvurunuzu yaptıktan sonra işlemleri tamamlamak için hizmeti sağlayan firmanın çağrı merkezi tarafından aranacaksınız.

Ofis Uygulamaları Özellikleri:

  • Sisteme ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz.
  • Petrol Ofisi istasyonlarında Taşıt Tanıma Sistemi sayesinde aracınızdan inmenize gerek kalmadan akaryakıt alabilirsiniz.
  • Kayıt ettiğiniz araçlarınız için günlük, haftalık veya aylık limit belirleyebilirsiniz. Bu limitleri her aracınız için Türk Lirası ya da litre olarak ayrı ayrı belirleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın harcamalarını kontrol altında tutabilirsiniz.
  • Yakıt harcamalarınızı takip edebilirsiniz. Raporlarınızda alım yaptığınız istasyonu, tarih ve saati, akaryakıt birim fiyatını, akaryakıt türünü, harcama tutarı ve araç plaka bilgisini görüntüleyebilirsiniz.