Daha fazla kazansınlar diye miniklerin Ziraat’te artısı çok!

​​Çocuklarımız büyürken tasarruf etmeyi ilk bankasıyla öğrensin diye onlar için artılarla dolu bir dünya hazırladık. Ziraat'te miniklere özel hazırlanan bir dolu artı var.

Siz de Ziraat'e gelin, 0 – 17 yaş arasındaki çocuklarınız ve torunlarınız için aşağıdaki ürünlerden dilediğinizi seçip birikim yapmaya başlayın. Çocuklarınız büyürken, onlar adına yaptığınız birikimlerle içiniz rahat olsun.

Çocuklarımıza Hikaye Kitaplarımız

Minik müşterilerimize özel hikaye kahramanlarımızla tanışın!

Siz çocuklarınızın geleceğini şekillendirirken, biz de onlara birbirinden güzel hikayelerle dolu e-kitaplar hazırladık. Detaylı Bilgi linkini tıklayarak e-kitaplarımıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Eğitici Videolarımız

Minik müşterilerimize özel eğitici videolarımıza göz atın!

Çocuklarınız büyürken, para ve Bankacılık gibi konularda temel bilgileri öğrenebilecekleri videolarımız ile de yanınızdayız. Detaylı Bilgi linkini tıklayarak videolarımıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Büyüyen Çocuk Fonu

Siz onun adına biriktirin, çocuğunuz büyüdüğünde de çocuklar gibi mutlu olsun!

Ziraat Büyüyen Çocuk Özel Fonu ile, 18 yaşın altındaki çocuğunuz için şimdiden biriktirmeye başlayın, eğitim hayatında ve gelecekte rahat etmesini sağlayın.

Katkı Paylı Eğitim Kredisi

Çocuğunuz ders çalışsın, eğitim ihtiyaçlarını Ziraat karşılasın!

Çocuklarınızın artan eğitim harcamaları için, özel okullarla yapılan protokollerimiz sayesinde size özel kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

** Katkı Eğitim Kredisi ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen Şubelerimize başvurunuz.

Birikimli Mevduat Hesabı

Gelecek planlarınıza tasarruf katkısı için, Birikimli Mevduat Hesabı!

Siz de Birikimli Mevduat Hesabı açtırın, yapacağınız düzenli ve küçük ödemelerle çocuklarınızın geleceğine şimdiden katkı sağlamaya başlayın.

Ailem Ziraat Güvencesinde (AZG)

Yokluğunuzda çocuğunuz Ziraat güvencesinde!

Çocuğunuzun geleceğini Ailem Ziraat Güvencesinde sigorta poliçesiyle güvence altına alın, yokluğunuzda 10 yıl boyunca yanında olalım.