Araç Yönetimi

Araç Yönetimi menüsü altından Araç Tanıma ve Araç & Ekip Takip Sitemi’ne ulaşabilirsiniz.

Şirket araçlarınızı yönetmek için kullanabileceğiniz Araç Tanıma, aracınıza birkaç dakika içerisinde takılabilen ve akaryakıt pompasının aracınızı tanımasını sağlayan bir sistemdir. Yakıt Ekipmanı, Petrol Ofisi istasyonlarında indirimli akaryakıt (benzin, motorin/dizel) fiyatlarından faydalanmanızı sağlar.

Araç & Ekip Takip Sistemi ise sahadaki ekiplerinizin mobil cihazlarındaki GPS sensörleri ile çalışma saatlerini, gün içindeki yol haritalarını, yaptıkları saha ziyaretlerini takip etmenizi sağlar.

Ziraat Mobil ve İnternet bankacılığı kanallarımızda Araç Yönetimi menüsünden yönlendirileceğiniz sayfalar üzerinden başvurunuzu yaparak Ziraat Bankası müşterilerine özel indirimli fiyatlarla hizmetleri kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Yönlendirileceğiniz sayfa üzerinden başvurunuzu yaptıktan sonra işlemleri tamamlamak için hizmet sağlayıcı firmanın çağrı merkezi tarafından aranacaksınız.

Araç Tanıma Özellikleri

  • Sisteme ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz.
  • Petrol Ofisi istasyonlarında araç tanıma sistemi sayesinde aracınızdan inmenize gerek kalmadan akaryakıt alabilirsiniz.
  • Kayıt ettiğiniz araçlarınız için günlük, haftalık veya aylık limit belirleyebilirsiniz. Bu limitleri her aracınız için Türk Lirası ya da litre olarak ayrı ayrı belirleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın harcamalarını kontrol altında tutabilirsiniz.
  • Yakıt harcamalarınızı takip edebilirsiniz. Raporlarınızda alım yaptığınız istasyonu, tarih ve saati, akaryakıt birim fiyatını, akaryakıt türünü, harcama tutarı ve araç plaka bilgisini görüntüleyebilirsiniz.

Araç & Ekip Takip Sistemi Özellikleri

  • Saha ekiplerinizi herhangi bir donanıma ihtiyaç duymadan anlık takip edebilir, müşteri ziyaretlerinin gerçekleşme oranını takip edebilirsiniz.
  • Yönetici platformu üzerinden saha ekipleriniz için randevu ekleyebilir, iş atayabilir ve not iletebilirsiniz.
  • Saha ekiplerinizin tüm aktivitelerini anlık olarak raporlarken, sürücülerin anlık hızlanma, ani fren ve telefon kullanımı gibi sürüş güvenliğini etkileyen davranışları analiz ederek güvenliklerini kontrol altına alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için Ayrıntılı bilgi içintıklayınız.