Maaşını Ziraat'ten Alan Çalışanların Yalı Spor'da da Artısı Var!

Maaşını Bankamızdan alan çalışanlar, Yalı Spor mağazaları ve Detaylı bilgi için www.yalispor.com.tr den yapacakları 250 TL ve üzeri yeni sezon alışverişlerinde 30 TL anında indirim kazanıyor!

Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken YALISPORC yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik Numaranızla birlikte 4757’ye göndermek.

Gerekli kontroller yapıldıktan sonra, telefonunuza göndereceğimiz promosyon kodunu alışverişiniz esnasında kullanarak anında 30 TL indirimden faydalanabilirsiniz.

​​Kampanya Koşulları:
  • Kampanya 1 Kasım – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya yalnızca yeni sezon ürünlerde, tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişler için geçerli olacaktır.
  • Kampanya promosyon kodunun, Yalı Spor mağazalarında kasaya ibraz edilmesi, Detaylı bilgi için www.yalispor.com.tr' den yapılacak alışverişlerde ise ürünü sepete eklediğinizde sayfanın alt kısmında bulunan ‘’İndirim Kuponu’’ alanına girilmesi ile indirim otomatik olarak gerçekleştirilecektir.
  • Ziraat Bankası ve Yalı Spor kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • Kampanyadan yararlanmak için size en yakın Yalı Spor mağazasına Detaylı bilgi için www.yalispor.com.tr/magazalarimiz  linkinden ulaşabilirsiniz.