Çalışanın Artısı Ziraat'te - Anadolu Jet Kampanyası

Çalışanın Haziranda artısı AnadoluJet'in Bodrum fırsatı!

Maaşını Bankamızdan alan çalışanlar, AnadoluJet Avantaj Rotası ile Haziran ayında Bodrum’a gidiş-dönüş uçak bileti ve 1 gece konaklama imkanına 215 TL yerine 185 TL’den başlayan fiyatlarla sahip oluyor.

Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken AVANTAJ yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik Numaranızla birlikte 4757’ye göndermek.

Gerekli kontroller yapıldıktan sonra, telefonunuza göndereceğimiz promosyon kodunu 0850 850 25 38 no’lu telefonu arayarak yapacağınız rezervasyon işleminde kullanıp indirimden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve Bodrum Avantaj Rotası dahilindeki oteller için: Detaylı bilgi içinhttp://www.jettatilpaketi.com

Ka​mpanya Koşulları:

  • Kampanya 1-30 Haziran 2016 tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerlidir; ortak (codeshare) uçuşlar ve Kıbrıs(Ercan) hattı kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyadan maaşını Bankamızdan alan çalışanlar yararlanabilecektir.
  • Otel + uçak bileti paketi, AnadoluJet’in anlaşmalı olduğu TR TOURS’a ait 0850 850 25 38 no’lu çağrı merkezi aranarak ya da Detaylı bilgi ve satın alma içinhttp://www.jettatilpaketi.com web sitesi üzerinden satın alınabilir.
  • Bu kampanya AnadoluJet’in diğer indirimleri ve kampanyaları ile birleştirilemez.
  • Ziraat Bankası ve AnadoluJet kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.