Tatil Destek Kredi Paketi Ziraat'teTatil yapmak isteyen ve Bankamız aracılığı ile maaş alan emekli ve çalışan müşterilerimiz ile Bankamız BES müşterilerinin tatil ve seyahat giderlerinin finansman ihtiyacının uygun şartlarda sağlanmasına yönelik kredi ürünü sunmaktayız.

Bankamızla anlaşma yapan seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için başvuran müşterilerimize konaklama bedeli azami 8.000 TL olmak üzere toplam 10.000 TL'ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda finansman imkanı sunulacaktır. Kredi tutarının %80'i konaklama bedeli olarak acenteye iletilecek olup, kalan %20'lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere müşterimizin hesabına aktarılacaktır.

Kredinin 1. taksiti acente ve 2. taksiti banka tarafından ödenecek; müşterilerimizin taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacaktır. Bu kapsamda müşterilerimizin kullanacağı kredinin faizi aylık %1,21 oranına denk gelmektedir.

Müşterilerimizin başvuruları acenteler tarafından Bankamıza iletilecektir, kredi değerlendirme sonucu müşterilerimize SMS olarak iletilecektir. Kredisi olumlu sonuçlanan müşterilerimizin başvuru tarihi itibariyle 72 saat içinde Ziraat Mobil ve İnternet Şubesi aracılığı ile krediyi kullanması gerekmektedir.

Örnek ödeme tablosu

Ziraat Sigorta ve Ziraat Emeklilik
Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Ödemesiz Dönem Vadesi (Ay) Taksit Sayısı Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti  Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı Yıllık Maliyet Oranı
10.000 TL 36 6 30 1,54% 52,50.-TL 474,18 TL 14.225 TL 19,3293
*Kredi tutarı asgari 2.500 TL, azami 10.000 TL olabilir.

Anlaşmalı firmalar: JOLLY TUR, ETSTUR, SETUR, TATİLBUDUR, GEZİNOMİ, TOURİSTİCA, TATİLSEPETİ.

Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Diğer taraftan Bankamızla Tatil Destek Kredi Paketi kapsamında Anlaşmalı Turizm Sektöründeki Üye İşyerlerinde işlem yapacak Bankkart sahibi bireysel müşterilerimize vade farksız-peşin fiyatına 15 taksitli işlemlerde 3 ay ödemesiz dönem hakkı sunulacaktır.