Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı ve Uzman Yardımcısı İşe Alım Mülakat Sonuç Duyurusu

Değerli Adaylarımız,

08-12 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilen Müfettiş Yardımcısı ve Uzman Yardımcısı işe alım mülakatları sonucunda asil ve yedek adaylar belirlenmiştir. Mülakat sonucunuza ulaşmak için tıklayınız.

Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı-Asil ve Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı-Asil olarak belirlenen adaylar 29 Ocak 2024 Pazartesi günü göreve başlayacaklardır. Göreve başlamak için gerekli olan evrak teslimi ile eğitim ve konaklama süreci hakkında mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

İştiraklerimiz için belirlenen asil adayların göreve başlayacakları tarih ile işe alım süreçlerine ilişkin diğer bilgilendirmeler ilgili iştiraklerimizce yapılacaktır.

Bankamız Yedek adayları ile Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda iletişime geçilecektir.

Tüm adaylarımızın Bankamıza göstermiş oldukları ilgiye teşekkür ederiz.


Üniversite Öğrencileri Staj Başvuruları

"2021 yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı"nın 571.2 sayılı tedbirine istinaden, 2021 yılından itibaren üniversite öğrencilerinin staj başvuruları Staj Seferberliği Projesi Kapsamında Kariyer Kapısı üzerinden alınacaktır.

Staj ilanlarını https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/  adresi üzerinden takip edip, başvurularınızı bu linkten gerçekleştirebilirsiniz.