Ziraat Finans Grubu İşe Alım Mülakat Sonuçları

Ziraat Finans Grubu işe alım mülakatları sonucunda asil ve yedek olarak belirlenen adaylar yayınlanmıştır. Söz konusu bilgilere ulaşmak için Ziraat Finans Grubu İşe Alım Mülakat Sonuçları İçin Tıklayınız tıklayınız

Asil olarak belirlenen adayların tümü Bankamızda ve atandıkları şirketlerde 17 Aralık 2018 tarihi itibariyle göreve başlatılacak olup, yine tüm asil adaylar 17-21 Aralık 2018 tarihleri arasında Ziraat Bankası’nın Ankara’da bulunan eğitim merkezinde, Ziraat Finans Grubu Oryantasyon Eğitimine tabi tutulacaklardır. 1 haftalık eğitimin ardından devam edecek sınıf içi ve işbaşı eğitimlerine ilişkin bilgilendirme ayrıca yapılacaktır.

Asil adayların 16 Aralık 2018 Pazar günü saat 10:00’da aşağıdaki adrese şahsen başvurmaları gerekmektedir. Evrak teslim tarihinden itibaren eğitim süresince sadece adaylara konaklama imkanı sağlanabilecektir.

Evrak teslim sırasında adaylar tarafından getirilecek belgelere ilişkin bilgilendirme daha sonra yapılacaktır.
Yedek adaylar, personel ihtiyacı oluşması halinde davet edilecektir.

Tüm adaylara Ziraat Finans Grubuna göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Eğitim ve Evrak Teslim Adresi:

Ziraat Bankası Eğitim Bölüm Başkanlığı
Varlık Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No: 10
Yenimahalle / ANKARA

Ziraat Finans Grubu İşe Alım Mülakat Duyurusu

11 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilen Ziraat Finans Grubu işe alım yazılı sınav sonucuna göre mülakata katılmaya hak kazanan adayların mülakat tarih/saat/adres bilgisi yayınlanmıştır. Söz konusu bilgilere ulaşmak için Mülakat Planı Sorgulamak İçin Tıklayınız tıklayınız
Adayların mülakata gelirken yanlarında aşağıda yer alan belgeleri bulundurmaları gerekmektedir.

  • Fotoğraflı kimlik belgesinin aslı (nüfus cüzdanı veya pasaport),
  • Mezun olunan üniversiteye ait diplomanın veya geçici mezuniyet belgesinin aslı, eğer aslı yoksa noterden veya ilgili okuldan onaylı sureti (İşe başlama tarihi itibarıyla mezun olabilecek durumda olup, mülakat tarihi itibarıyla mezun durumda olmayan adayların öğrenci belgesinin aslı),
  • Erkek adaylar için askerlik durum belgesinin aslı, (tecil, terhis veya muafiyet; muaf ise muafiyet nedenini gösterir belge).

Mülakata katılacak tüm adaylara başarılar dileriz.

Ziraat Finans Grubu İşe Alım Yazılı Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız,

  • 11 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilen; Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı yazılı sınav sonuçları yayımlanmıştır.
  • Yazılı sınav sonucunuzu Ziraat Finans Grubu İşe Alım Yazılı Sınav Sonuçları içinhttps://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden
    e-postanızı ve şifrenizi girerek öğrenebilirsiniz.
  • İşe alım yapılacak Banka/Şirket için başvuru yapılan il, alan ve unvan bazında en yüksek puanlı adaydan başlayarak belirlenen ihtiyacın 4 (dört) katı aday (son adayla aynı puanı alan adaylar dahil) mülakata çağırılacaktır.
  • Mülakata katılmaya hak kazanan adaylar için mülakat yerleri ve tarihlerine ilişkin bilgilendirme Bankamız ve ilgili Şirketlerimizin internet sitelerinde daha sonra  yapılacaktır.

Ziraat Finans Grubuna göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 

Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı Başvuru Koşulları

Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı Başvuru Koşulları

Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı Başvuru Koşulları