Ziraat Finans Grubu İşe Alım Mülakat Sonuç Duyurusu

Değerli Adaylarımız,

Bankamız ve İştiraklerimiz için yapılan işe alım mülakatları sonucunda asil ve yedek adaylar belirlenmiştir. Mülakat sonucunuza ulaşmak için tıklayınız.

Asil olarak belirlenen adaylara göreve başlayacakları tarih, evrak teslim/eğitim ve konaklama süreci konusunda daha sonra mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Yedek adaylarla Bankamız ve ilgili İştiraklerimiz ihtiyaçları doğrultusunda iletişime geçilecektir.

Tüm adaylara Bankamıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 

Servis Görevlisi İşe Alım Sınavı Mülakat Sonuç Duyurusu

Değerli Adaylarımız,

Ziraat Bankası Servis Görevlisi işe alım mülakatları sonucunda asil ve yedek adaylar belirlenmiştir. Mülakat sonucunuza ulaşmak için tıklayınız.

Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda adaylar 1. grup (İstanbul ili için) ve 2. Grup (İstanbul dışı taşra şubeler için) asil olarak belirlenmiş olup, ayrıca Katılım Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda da asil adaylar belirlenmiştir.

Asil olarak belirlenen adayların tümü 9 Mayıs 2022 tarihi itibariyle göreve başlatılacak olup, aynı tarih itibariyle öncelikle eğitim süreci başlayacaktır.

Evrak teslim/eğitim ve konaklama süreci konusunda daha sonra mail adreslerinize bilgilendirme yapılacaktır.

Yedek adaylarla Bankamız ve Ziraat Katılım Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda iletişime geçilecektir.

Tüm adaylara Bankamıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 

Üniversite Öğrencileri Staj Başvuruları

"2021 yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı"nın 571.2 sayılı tedbirine istinaden, 2021 yılından itibaren üniversite öğrencilerinin staj başvuruları Staj Seferberliği Projesi Kapsamında Kariyer Kapısı üzerinden alınacaktır.

Staj ilanlarını https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/  adresi üzerinden takip edip, başvurularınızı bu linkten gerçekleştirebilirsiniz.