Sürekli Gelişim Felsefemiz

Bankamızın yönetici ve liderlerini kendi içinden yetiştirme geleneği paralelinde sürekli gelişim ve insana yatırım, Eğitim ve Gelişim yönetimi anlayışımızın temelini oluşturur.

Çalışanlarımızın iş yaşamında daha yüksek standartlara ulaşmalarını sağlayan sınıf içi, işbaşı ve uzaktan eğitim yöntemleriyle düzenlenen mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri Ankara ve İstanbul merkezlerimize ek olarak Türkiye genelinde farklı lokasyonlarda sunulmaktadır.

Yetenek yönetimi programlarımız çalışanlarımızı inovasyon, yaratıcı düşünme, girişimcilik ve vizyoner liderlik yetkinliklerini geliştirmeleri için desteklemektedir.

Bankacılık Okulu

"Bankacılık Okulu"na Katılın Bankacılığın Geleceğinde Yerinizi Alın...

Bankacılık Okulu, vizyon ve stratejilerimiz doğrultusunda Bankamızı hedeflerine ulaştıracak yönetici adayları yetiştirmeyi amaçlayan bir gelişim programıdır.

Bankacılık eğitiminde kurumsal bir marka olan Okulumuz, 1989 yılından günümüze faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sürekli gelişim temelinde inşa edilen program ile öğrencilerimize, Ekonomi, Finans, Hukuk, Muhasebe, Kredi Bilgisi, Risk Yönetimi, Pazarlama-Satış gibi pek çok farklı alanda teorik bilgiler aktarılmakta ve işbaşında eğitim ile bu bilgileri uygulamaimkanı da sağlanmaktadır.

Program ile; girişimcilik, inovasyon, analitik düşünme, sorun çözme ve stratejik düşünme alanlarında yetkin çalışanlar yetiştirilmesi hedeflenmektedir.

İlk Adım Eğitimleri

Göreve yeni başlayan çalışanlarımızı, işin gerektirdiği tutum ve temel bilgileri edinmeleri, mesleki ve kişisel gelişim becerilerini temel düzeyde kazanmaları, Bankamıza ve pozisyonlarına hızlı bir şekilde uyum gösterme kabiliyetlerini artırmaları konusunda destekleyen programlardır.

İlk adım eğitimleri bankacılık, satış, ürün bilgisi, kredi, etik ilkeler gibi alanlarda temel bilgileri içerir.

Bu eğitimlerin tümü, işe alım yapılan pozisyon gruplarına göre farklı içeriklerle tasarlanmakta ve genç meslektaşlarımızın aldıkları teorik bilgileri uygulama ile harmanlayacakları işbaşında eğitim ve simülasyon programları ile desteklenmektedir.

Kariyer Eğitimleri

Çalışanlarımızın mevcut kariyer yollarındaki gelişimlerini mesleki eğitimler ile desteklemek amacıyla oluşturulan eğitim programlarıdır.