Yeni Kredi Paketleri

TİCARİ TAŞITTAN MOBİLYAYA, TATİLDEN BEYAZ EŞYAYA, İHTİYAÇLARINIZA KOLAYCA ULAŞMA İMKANI ZİRAAT’TE

Sosyal Hayatı Destek Kredileri Ziraat'te

Küresel pandemiden normalleşme sürecine geçiş doğrultusunda sosyal hayatın canlanması ile müşterilerimizin oluşacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda karşılanmasının yanı sıra yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi sunmaktayız.


Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi

Mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı, pencere sistemleri finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak, anlaşma sağlanan firmalardan satın alınacak ürünler, azami 36 ay vade ile kredilendirilebilecektir.

Örnek ödeme tablosu

Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi
Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti Taksit Tutarı Yıllık Maliyet Oranı (%)
10.000 TL 36 1,44 50 TL 375,40 TL 23,2918

Anlaşmalı firma listesi için Anlaşmalı firma listesi için tıklayınız tıklayınız.Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi

Kredi anlaşması bulunmayan firmalardan yerli üretim yapan firmalardan satın alacağı mobilya, kahverengi küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri ev tekstil, çeyiz ve bisiklet ihtiyaçlarının uygun şartlarda sağlanması amacıyla; azami 36 ay vade ile kredi kullanılabilecektir.

Örnek ödeme tablosu

Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi
Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti Taksit Tutarı Yıllık Maliyet Oranı (%)
10.000 TL 36 1,74 50 TL 397,89 TL 28,6418

Asgari kredi limiti 3.000 TL, azami kredi limiti ise 30.000 TL'dir.

Cep Telefonu, Bilgisayar ve Tablet alımları krediye konu edilemeyecektir.

Satıcı firmanın Bankamız müşterisi olması esastır.

Detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz.

Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Ticari Taşıt Kredi Paketi Ziraat'te

Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan sıfır km ticari araç satın alacak kurumsal müşterilerimize Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi sunmaktayız.

Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi

Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan sıfır km ticari araç satın alacak kurumsal müşterilerimize firmalar ile yapılan anlaşmalar bazında faiz oranı değişmek üzere taşıt kredisi imkanı sunmaktayız.

Tatil Destek Kredi Paketi Ziraat'te

Tatil yapmak isteyen ve Bankamız aracılığı ile maaş alan emekli ve çalışan müşterilerimiz ile Bankamız BES müşterilerinin tatil ve seyahat giderlerinin finansman ihtiyacının uygun şartlarda sağlanmasına yönelik kredi ürünü sunmaktayız.

Bankamızla anlaşma yapan seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için başvuran müşterilerimize konaklama bedeli azami 8.000 TL olmak üzere toplam 10.000 TL'ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda finansman imkanı sunulacaktır. Kredi tutarının %80'i konaklama bedeli olarak acenteye iletilecek olup, kalan %20'lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere müşterimizin hesabına aktarılacaktır.

Kredinin 1. taksiti acente ve 2. taksiti banka tarafından ödenecek; müşterilerimizin taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacaktır. Bu kapsamda müşterilerimizin kullanacağı kredinin faizi aylık %1,21 oranına denk gelmektedir.

Müşterilerimizin başvuruları acenteler tarafından Bankamıza iletilecektir, kredi değerlendirme sonucu müşterilerimize SMS olarak iletilecektir. Kredisi olumlu sonuçlanan müşterilerimizin başvuru tarihi itibariyle 72 saat içinde Ziraat Mobil ve İnternet Şubesi aracılığı ile krediyi kullanması gerekmektedir.

Örnek ödeme tablosu

Ziraat Sigorta ve Ziraat Emeklilik
Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Ödemesiz Dönem Vadesi (Ay) Taksit Sayısı Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti  Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı Yıllık Maliyet Oranı
10.000 TL 36 6 30 1,54% 52,50.-TL 474,18 TL 14.225 TL 19,3293
*Kredi tutarı asgari 2.500 TL, azami 10.000 TL olabilir.

Anlaşmalı firmalar: JOLLY TUR, ETSTUR, SETUR, TATİLBUDUR, GEZİNOMİ, TOURİSTİCA,TATİLSEPETİ.

Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Diğer taraftan Bankamızla Tatil Destek Kredi Paketi kapsamında Anlaşmalı Turizm Sektöründeki Üye İşyerlerinde işlem yapacak Bankkart sahibi bireysel müşterilerimize vade farksız-peşin fiyatına 15 taksitli işlemlerde 3 ay ödemesiz dönem hakkı sunulacaktır.