Yeni yılda 100 TL MaxiPuan!

Yeni Yıl Hediyeniz Maximum'da

11 - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik, züccaciye, kitap, oyuncak sektörlerinde faaliyet gösteren Maximum üye işyerlerinden veya seçili elektronik market ve e-ticaret firmalarından Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonraki her 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 10 TL, toplam 100 TL MaxiPuan!

Kampanya Koşulları:

  • Kampanyamız kapsamında 11-31 Aralık 2015 tarihleri arasında Maximum uygulamasına dahil market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, züccaciye, kozmetik, kitap, oyuncak, optik sektörleri ile seçili elektronik market ve e-ticaret firmalarından tek seferde yapılacak ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonraki her 100 TL ve üstü peşin veya taksitli alışverişe 10 TL, toplam 100 TL MaxiPuan verilecektir.
  • Kampanyamız Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri tutardaki peşin veya taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahil iken aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır.
  • Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "YENIYIL" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
  • Kampanya kaydı için gönderilen SMS ücretsizdir.
  • Kampanyamızda kazanılan ilave MaxiPuanlar, kampanya bitiminden itibaren 15 gün içerisinde kampanya kapsamında kullanılan son kredi kartına yüklenecektir.
  • Ekstra MaxiPuanların son kullanım tarihi 24 Ocak 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 25 Ocak 2016 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan bir kez yararlanabilecek ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
  • Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart’la yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
  • Şirket Kredi Kartı, Ziraat aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya Dahil Elektronik Market ve E-Ticaret Siteleri
Hepsiburada Vatan Bilgisayar
Evmanya Apple Store
Grupanya Gold Teknoloji Marketleri
Yakala.co Bilkom
gold.com.tr annelutfen.com
hızlıal.com mizu.com
sahibinden.com Modagram
kliksa Trendyol.com
n11 1V1Y
gittigidiyor Morhipo
kronotrop.com.tr Misspera
Bimeks Enmoda
Teknosa Zizigo
Mediamarkt Markafoni