​​​​​​​​​​​Detaylı Bilgi: Süper Şube Nedir?

"Geleneksel Şubeden Daha Fazlası" diye yola çıktık. Finansal hayatın daha sade, düşük maliyetli ve kolay erişilebilir olmasını sağlamak niyetindeyiz.

Dijital kanallarımızı yoğun olarak kullanan ve bundan sonra bankacılık işlemlerini geleneksel şubelerimize gitmeden dijital kanallarımızdan gerçekleştirmek isteyen müşterilerimize, Süper Şube Hizmet Modelimiz kapsamında farklı avantajlar sunmak istiyoruz. Hem müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak hem de cazip avantajlarımızdan faydalanmak için Süper Şube müşterisi olmalarını öneriyoruz.

Para transferlerinden, ödeme ürünlerine, mevduattan, krediye birçok üründe avantajlar ve ayrıcalıklar ile birlikte sunacağımız ilave fırsatlarla Süper Şube müşterilerinin finansal hayatlarına değer katıyoruz. 

Dijital müşterilerimiz bankacılık işlemlerini geniş işlem setlerine sahip Ziraat Mobil, İnternet Şubesi, ATM ve Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla gerçekleştiriyor. Üstelik tüm kamu ATM'lerini işlem limitleri dahilinde masrafsız olarak kullanabiliyorlar.

Bankacılık işlemlerinin dijital kanallarımızdan sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için Sanal Asistanımız, Müşteri İletişim Merkezimiz ve Süper Şube personelimizle her an yanlarında olmaya devam ediyoruz. Bununla birlikte, Süper Şube müşterileri gerektiğinde geleneksel şubelerimizden de hizmet alabiliyor. Ancak, Süper Şube müşterilerinin kazanmış olduğu avantajları korunması için işlemlerini şubelerimiz yerine dijital kanallarımızdan gerçekleştirmelerini tavsiye ediyoruz.

Geleneksel şubelerimizde Bankamız müşterisi olup, Süper Şube hizmet modelimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz, "İletişim Formu" ve Müşteri İletişim Merkezi'miz aracılığıyla da başvurularını gerçekleştirebilirler.

Teknolojinin kolaylık ve avantajla birleştiği Ziraat Süper Şube ile her zaman yanınızdayız.

Sizleri Ziraat Süper Şubeye bekliyoruz.