Kampüs İçinde de Kampüs Dışında da Avantajlı Kart

Ziraat Kampüs Kart, Bankkart’ın tüm fonksiyonlarını taşımakla beraber aynı zamanda üniversite kimlik bilgilerinizi içeren, elektronik cüzdan özelliğindeki bir banka kartıdır.

Özellikler

  • Kimlik Fonksiyonu

Kampüs Kartınızın ön yüzü üniversitenizin kurumsal kimliğine özel olarak tasarlanmış olup, üzerinde yer alan fotoğrafınız ile birlikte kimlik bilgilerinizi içermektedir. Kampüs içerisinde yer alan geçiş sistemlerinde kartınızı temassız işlem ile okutarak yetkiniz doğrultusunda geçiş sağlayabilirsiniz.

  • Banka Kartı Fonksiyonu

Kampüs Kartınızın banka kartı fonksiyonu ile Ziraat Bankası nezdindeki hesabınıza ATM'lerimiz aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca hesabınızda bakiye bulunması durumunda yurt içinde ve yurt dışında alışveriş yapabilirsiniz. Bankamızın Bankkart için geliştirdiği kazanç sağlayan özelliklerden faydalanabilir ve dönemsel kampanyalara katılabilirsiniz.

Kampüs içerisinde yer alan kafe, restoran gibi iş yerlerinde ödemelerinizi Kampüs Kartınız aracılığıyla hesabınızdaki bakiyeden rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Elektronik Cüzdan Özelliği

Kampüs Kart, size Elektronik Cüzdan kullanımının kolaylığını ve güvenirliğini sunmaktadır. Elektronik Cüzdan özelliği ile Bankamız nezdindeki hesabınızdan ayrı olarak kartınıza para yükleme imkânı bulunmaktadır.

Kart üzerine yükleyeceğiniz tutar ile kampüs içerisindeki yemekhanelerde ve çeşitli ödeme noktalarında ödemelerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Kart bakiyesini kampüs dışındaki temassız ödeme noktalarında da kullanabileceğinizi unutmayınız.

  • Kartıma Nasıl Para Yüklerim?

Ziraat Bankası'nın ATM'lerinden rahatlıkla kartınıza para yükleyebilirsiniz. İster hesabınızdan kartınıza para aktarımı yaparak (hesaptan yükleme), ister para yatırmalı ATM'lerimizden direkt nakit olarak (para yatırarak) kartınıza para yükleyebilirsiniz.

Bakiye yönetimini kolaylaştırmak için kartınıza hesabınızdan ATM'lerimiz aracılığı ile otomatik yükleme talimatı vermenizi öneriyoruz.

Bu talimat sayesinde sistemimiz

  • Kart bakiyesini kontrol eder.
  • Kart bakiyenizi, tanımlama yaparken belirlediğiniz tutarda tutmaya çalışır.

Kart bakiyesine otomatik aktarım, kartınıza bağlı ana hesabınız aracılığı ile yapılır.

Dilediğiniz zaman ATM'lerimiz aracılığı ile Kartınıza tanımlı Otomatik Yükleme Talimatı'nı iptal edebilirsiniz.

Önemli Noktalar

Elektronik Cüzdan özelliğini kullanarak en fazla 120 TL tutarındaki ödeme işlemlerini temassız olarak gerçekleştirebileceğinizi unutmayınız.

Ziraat Kampüs Kartınızın şifresini şubelerimizdeki POS cihazları ile veya 850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak oluşturabilir / güncelleyebilirsiniz.

Unutmayınız; Kampüs Kartınız aynı zamanda bir banka kartıdır. Bu sebeple şifrenizi kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir.

Kampüs Kartınızı teslim aldığınızda zarf içerisinden çıkan bilgilendirmeleri dikkatle okuyunuz.

Diğer Bankkart Özellikleri için Diğer Bankkart özellikleri için tıklayınız.

Bankkart dünyası ile ilgili detaylı bilgi için Bankkart dünyası ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.