Banka kartı ve kredi kartını tek kartta birleştiren Bankkart Başak Ticari / Kurumsal ile şirketinizin tüm harcamaları kontrol altında!

Genel Bilgiler

Ziraat Bankası'nın sunduğu Bankkart Başak ile kredi kartı ve banka kartı tek bir kartta buluşuyor. Kartınızın ön yüzünde kredi kartı numaranız yer alırken, arka yüzünde ise banka kartı numaranız yer alır. POS veya ATM'de yapmanız gereken tek şey, kartınızı taktıktan sonra ekrandan hangi kartınızı kullanacağınızı seçmektir.

Bankkart Başak Ticari / Kurumsal'ın Kredi Kartı Özelliği

Anlaşmalı üye işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilir, Bankkart Lira kazanabilir, kampanyalara katılabilir ve birbirinden cazip Bankkart indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Bankkart Başak'ın avantajlı özelliklerini kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Kart özellikleri için Kart özellikleri için tıklayınız tıklayınız.

Özellikler

  • Bankkart üye iş yerlerinde kartınızın kredi kartı özelliği ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Nakit ihtiyacını, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış ATM'lerimizden, ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki Visa/MasterCard amblemli diğer tüm ATM'lerden anında karşılayabilirsiniz.
  • Yurt içinde ve yurt dışında alışveriş işlemlerinizi kartınız için oluşturduğunuz şifreniz ile güvenle yapabilirsiniz.
  • İnternette hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile 3 boyutlu güvenlik sistemini kullanarak (3D Secure) alışveriş yapabilirsiniz.​
  • Bankkart Başak'ın temassız özelliği ile hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Bankkart Başak'ın bir çok avantajından faydalanabileceğiniz gibi, bol bol kazandırdığı Bankkart Liralarınızı biriktirip alışverişlerinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • Sonradan İşlem Taksitlendirme özelliği sayesinde kredi kartı uygulaması ile yaptığınız peşin işlemlerinizi taksitlendirebilir, İşlem Erteleme özelliği sayesinde ödemelerinizi erteleyebilirsiniz.
  • Firmanıza tesis edilen tüm kartlara ait harcama bilgilerini internet şubemizden detaylı raporlarla takip edebilirsiniz.
  • İnternet Şube, Ziraat Mobil ve Bankkart Mobil ile asıl kartınıza bağlı sanal kart oluşturabilir ve kendi belirleyeceğiniz limitler doğrultusunda güvenli işlem gerçekleştirebilirsiniz. İnternet Şube, Ziraat Mobil ve Bankkart Mobil'den sanal kart limitinizi istediğiniz an değiştirebilirsiniz.

Bankkart dünyası ile ilgili detaylı bilgi için Bankkart dünyası ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.