Banka kartı ve kredi kartının aynı kartta birleştiği Bankkart’ın fırsatları ile tanışın!

Ziraat Bankası'​nın sunduğu Bankkart Platinum ile kredi kartı ve banka kartı tek bir kartta buluşuyor. Kartınızın ön yüzünde kredi kartı numaranız yer alırken, arka yüzünde ise banka kartı numaranız yer alır. POS veya ATM'de yapmanız gereken tek şey, kartınızı taktıktan sonra ekrandan hangi kartınızı kullanacağınızı seçmektir.

Bankkart Platinum'un Kredi Kartı Özelliği

Anlaşmalı üye iş yerlerinde taksitli alışveriş yapabilir, puan kazanabilir, kampanyalara katılabilir ve birbirinden cazip Bankkart indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Bankkart'ınızın avantajlı özelliklerini kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Sizin için tavsiye edilen kart özellikleri için tıklayınız.

Kredi kartı özelliği ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanları anında alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.

Temassız işlemlerinizi, Bankkart'ınızın kredi kartı özelliği açık ise kredi kartı özelliğinden, kapalı ise banka kartı özelliğinden 1.500 TL’ye kadar şifresiz, 1.500 TL ve üstü için şifreli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı özelliği ile günün her saatinde nakit avans çekebilirsiniz.

Özellikler

  • Bankkart üye iş yerlerinde kartınızın kredi kartı özelliği ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bankkart Platinum kartınızın banka kartı tarafı ile de anlaşmalı üye iş yerlerimizde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bankamız aylık ödemeli KMH ürünü sahibi olmanızdır.
  • Bankkart'ın bir çok avantajından faydalanabileceğiniz gibi, bol bol kazandırdığı puanlarınızı biriktirip alışverişlerinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • Nakit ihtiyacını, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış ATM'lerimizden, ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki Visa/MasterCard amblemli diğer tüm ATM'lerden anında karşılayabilirsiniz.​
  • Yurt içinde ve yurt dışında alışveriş işlemlerinizi kartınız için oluşturduğunuz şifreniz ile güvenle yapabilirsiniz.
  • İnternette hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile 3 boyutlu güvenlik sistemini kullanarak (3D Secure) alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bankkart Platinum'un temassız özelliği ile hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bankkart dünyası ile ilgili detaylı bilgi için Bankkart dünyası ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bankkart Platinum’un Assistance hizmeti ile sunduğu ayrıcalıkları öğrenmek için Bankkart Platinum’un Assistance hizmeti ile sunduğu ayrıcalıkları öğrenmek için tıklayınız.