​​

Yatırım Destek Paketi KGF Kefaleti İle Ziraat’te!

Yatırım Teşvik Belgesi (YTB) kapsamındaki yatırım finansmanı ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla uygun koşullarda finansman ve teminat desteği sunan KGF Yatırım Destek Paketi Ziraat’te!

Yatırım destek paketi kapsamında Bankamıza yapacağınız kredi başvurusu ile KGF’nin teminat desteği sağlanarak, Bankamızın uygun koşullu kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Kimler Yararlanabilir?

Yatırım Teşvik Belgesi bulunması kaydı ile yatırım yapmayı planlayan KOBİ ve KOBİ dışı tüm işletmelerin yatırım harcamalarının finansmanına katkı sağlayacak Yatırım Destek Paketi Bankamız KGF iş birliği ile devreye alınmıştır.

Uygulamadan yararlanacak işletmelerin, SGK ve vergi borcu bulunmaması ya da borcu bulunduğu takdirde yeniden yapılandırılmış ve yapılandırması bozulmamış olması gerekmektedir.

Başvuru tarihi itibariyle kendisinin ve grup firmalarının Bankamız kayıtlarında iflas, iflas ertelemesi, fesih, konkordato kaydı olmayan, elde edilebilen son Risk Merkezi verilerine göre takipte kredisi bulunmayan müşterilerimiz KGF kefaletinden yararlanabilecektir.

Özellikler

KGF kefalet oranı yararlanıcı tipine ve kredi paketine göre %80- %85 arasında değişmektedir.

İşletmelerin yıllık cirolarına ve üretim alanlarına göre, 60 Milyon TL’ye varan yatırım kredisi kullandırılabilecektir. Üstelik yatırım kredisi kullanan müşterilerimize işletme sermayesi ihtiyacı için işletme kredisi de tahsis edilebilecektir. Yatırım kredilerinde azami 120 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır.

Kredi destek paketleri, TLREF’e endeksli avantajlı fiyatlar ile uygulamaya alınmıştır.

KGF kefaleti teminatıyla yapılan kredi başvuruları, KGF ve Bankamızca yapılacak nihai değerlendirme ile sonuçlandırılacaktır.