Kesin Ödeme ile Ticari ve Bireysel Ödemeleriniz Ziraat Bankası Teminatında!

Müşterilerimizin finansal ihtiyaçlarına daha uygun koşullarda çözüm sağlayabilmek amacıyla esnek, hızlı ve dijital hizmetler sunarak Kurumsal, Ticari ve Bireysel segmentlerde yer alan tüm müşterilerimiz için bir ödeme ve tahsilat yöntemi olarak "Kesin Ödeme" ürünü geliştirilmiştir.

Kesin Ödeme ürünü müşterilerimizin ileri vadeli ödeme ve tahsilatlarının Bankamız garantisi altında gerçekleştirilmesine yönelik çözüm sunmakta, Kesin Ödeme ile müşterilerimiz vadeli alım-satımdan kaynaklanan işlemlerini kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Kesin Ödeme, Bireysel ve Kurumsal/Ticari tüm müşterilerimizin Borçlu ve Alacaklı arasındaki ilişkileri düzenleyen, ileri vadeli Türk Lirası ödemelerde Ziraat Bankası garantisi sunan, 7/24 kullanılabilen, dijital, yenilikçi, esnek bir ödeme ve tahsilat yöntemidir.

Kesin Ödeme ile;

  • Bankamızın sunmuş olduğu kredi limitleri dahilinde kredi limitinizden ya da hesap bakiyenizden ileri vadeli ödeme talimatı oluşturarak Bankamız garantisi altında vadeli satışa konu her türlü ödeme işleminizi yapabilirsiniz.
  • Ödeme talimatınızı tek seferde veya taksitli olarak verebilir veya esnek taksit avantajını kullanarak her bir taksitin vadesini ve tahsilat tutarını ödeme gücünüze göre kendiniz belirleyebilirsiniz.
  • Alacaklısı olduğunuz Kesin Ödeme talimatlarınızı vadesinden önce Bankamız müşterisi 3. kişi bireysel veya tüzel müşterilere devredebilirsiniz (Kesin Ödeme talimatı vade tarihine kadar istenildiği kadar devir işlemine konu edilebilmektedir).
  • Adınıza oluşturulan tüm ileri vadeli talimatları uygun faiz oranından ‘Erken Al’ avantajını kullanarak talimat tutarının tamamını veya bir kısmını vadesinden önce nakde dönüştürebilirsiniz.
  • Kesin ödeme talimatlarınızı vadesinden önce güncelleyebilir veya iptal edebilirsiniz.  Eğer Borçlu tarafsanız Alacaklı tarafın onayı ile eğer Alacaklı tarafsanız onay almaksızın talimatları iptal edebilirsiniz.

Ayrıca Kesin Ödeme ile Alacaklarınızı Bankamız garantisinde tahsil edebilirsiniz.

Kesin Ödeme ürünü ile ilgili siz değerli müşterilerimiz için hazırlanan videomuzu izlemek için lütfen tıklayınız.

Ziraat Mobil veya İnternet Bankacılığına giriş yaparak ya da en yakın Şubemizi ziyaret ederek Kesin Ödeme avantajlarından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.