İşyerinize Özel Hizmetler Ziraat’te!

Çözümlerimizin işyerlerine sunduğu katma değer, ticari hayatın hızını, kalitesini ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır.

  • BKM Express: Sanal POS işyerlerine yönelik olarak internet üzerinden yapılan alışverişlerde, kart bilgilerinin paylaşımına gerek kalmaksızın, alışverişlere güvenlik ve hız kazandıran çözümdür. BKM Express işyeri olmak için BKM Express işyeri olmak için tıklayınız.
  • Dövizli İşlem Yetkisi: Yurt dışı kartlara özel olarak, yetki verilen döviz cinslerinde işlem yapan ve işlem tutarını döviz olarak hesaba yatıran çözümdür.
  • Mail Order-Tele Order (MOTO) Yetkisi: Kart okutulmaksızın kart bilgilerinin POS üzerinden girilerek işlem yapma imkânı veren çözümdür.
  • Ön Provizyon: Satışı yapılan ürün veya hizmetin özelliği gereği limit blokesine imkân veren çözümdür.
  • Erken Bloke Çözme: Blokeli çalışan işyerlerinde, işyerinin blokede bekleyen cirosunun, nakit ihtiyacına gerek duyulduğunda, bloke hesaptan çözülerek üye işyerine ödemeye imkân veren çözümdür.
  • DCC uygulaması: Dünyanın farklı ülkelerinden gelen yurt dışı kart sahiplerinin, ödemelerinin kendi yerel para biriminde yapabilmelerini sağlayan ödeme çözümüdür. Bankamız DCC uygulaması POS’larda ve ATM'lerde 14 farklı para biriminde (USD, EUR, GBP, JPY, RUB, AUD, CAD, DKK, NOK, SAR, CHF, CNY, SEK, AED) ve VISA, Mastercard logolu kartlarda desteklenmektedir. Ayrıntılı bilgi için DCC Uygulaması Ayrıntılı bilgi için tıklayınız tıklayınız.

Üye işyeri ve POS hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen Üye işyeri ve POS hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.