Sürdürülebilirlik Politikamız

Son yıllarda tüm dünyada meydana gelen doğal afetler ile iklim değişikliğinin etkileri üst seviyelerde yaşanıyor. Küresel ısınmanın en büyük nedenlerinden bir tanesi gerek evsel kullanımların gerekse mevcut üretim süreçlerinin neden olduğu emisyon ve karbon salımı olarak kabul görüyor.Ziraat Bankası olarak sektör içindeki öncülüğümüzü bu konuya ilişkin yapılacak harcama ve yatırımların finansmanında da devam ettiriyoruz.

Bu kapsamda yeşil enerji dönüşümün stratejik önemini anlıyor; karbon salımı ve sera gazı emisyonlarının azaltılmasına yönelik kredi seçeneklerimiz ile müşterilerimize destek vermeye devam ediyoruz. Siz de size en yakın Ziraat Şubesine gelin, evlerinizde bina yalıtımı ve kentsel dönüşüm; enerji, imalat, ulaştırma, tarım ve ormancılık gibi birçok sektördeki tesis ve fabrikalarınızda ise yeşil enerji dönüşümü, enerji kaynaklarındaki dışa bağımlılığın azaltılması ve çevresel zararların en aza indirgenmesi için hazırladığımız kredi ürünlerimizden yararlanın!


Atık su arıtma ve geri kazanımı konusunda yatırım yapan firmaların, işletme finansmanı ihtiyaçları için kredi desteği Ziraat’te!

Siz de Ziraat Şubelerine gelin, atık su arıtma ve geri kazanımı yapan işletmelerin finansman ihtiyaçları için Atık Su Arıtma ve Geri Kazanımı İşletme Kredilerinden faydalanın.

Özellikleri:

  • 12 aya kadar ödemesiz dönem seçeneği
  • 5 yıla varan vadelendirme

Başvuru Kanalları