Daha fazla kazansınlar diye çalışanların Ziraat’te artısı çok!

​​​​​​​Maaşını Ziraat'ten alan çalışan müşterilerimiz için avantajlı ürünler ve çeşitli kampanyalarla dolu çok özel bir dünya hazırladık.

Siz de,

  • Ziraat maaş müşterisiyseniz
  • Bankkart kullanıyorsanız
  • Kredili Mevduat Hesabınız varsa
  • Ziraat İnternet Bankacılığı müşterisiyseniz

aşağıdaki ürün, hizmet ve kampanyalardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Ge​niş Şube ve ATM Ağımız

Türkiye'nin en büyük şube ve ATM ağıyla Ziraat her an yanınızda!

1800'e yakın Şube ve 7000'i aşkın ATM sayımız, güler yüzlü personelimiz ve hızlı hizmet anlayışımız ile 7 gün / 24 saat boyunca müşterilerimizin yanındayız.

Çalışanın Artısı Kredi Paketi (Konut – Taşıt – Tüketici)

Maaşını Ziraat'ten alanlar, avantajlı Çalışanın Artısı Kredi Paketleriyle de kazanıyor!

Maaşınızı Ziraat'ten alıyorsanız, tüketici, konut ve taşıt kredilerinde size özel faiz oranları ve esnek ödeme çeşitlerinden, ayrıca dijital kredi kolaylığından faydalanabilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı

Faturalarınız için Otomatik Ödeme Talimatı verin, son ödeme tarihini düşünmeyin!

Maaş hesabınıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatları ile elektrik, doğalgaz, su, telefon, İnternet, televizyon faturalarınızı ödeyebilir, her türlü düzenli ödemelerinizi yapabilir ve yeterli bakiyeniz olmasa dahi maaş hesabınızı Kredili Mevduat Hesabı' na (KMH) dönüştürerek, faturalarınızın zamanında ve güvenilir biçimde ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz, otomatik ödeme talimatınızı Bankkartınızın kredi kartı özelliğine tanımlatarak, borcunuzu son ödeme tarihinde değil, kredi kartınızın son ödeme tarihinde ödeme avantajını kazanabilir ve fatura ödemelerinizi kredi kartı ekstrenizden takip edebilme kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Birikimli Mevduat Hesabı

Gelecek planlarınıza tasarruf katkısı için, Birikimli Mevduat Hesabı!

Birikim tutarlarını isteğinize göre 1 veya 3 ayda bir ödemeli belirleyebileceğiniz; en az 3, en çok 10 yıl vadeli TL/EUR/USD cinsinden Birikimli Mevduat Hesabı açtırarak, yapacağınız düzenli ve küçük ödemelerle birikim yapabilirsiniz.

Konut Hesabı

Tamamı kendi adına kayıtlı kat mülkiyeti, kat irtifakı veya müstakil tapulu başka bir konut edinmemiş müşterilerimize %20'ye kadar devlet katkısı imkânı!

Bankamızda birikimli mevduat olarak en az 3 yıl vadeli açabileceğiniz Konut Hesabı ile tüm Ziraat Bankası Şubelerinden birikim yapmaya başlayabilirsiniz.