Daha fazla kazansınlar diye gençlerin Ziraat’te artısı çok!

​Gençlerin sesini duyan bankası Ziraat, onlara özel artılarla dolup taşan bir dünya hazırladı. Gençlere özel hem keyfi bol hem kazancı bol artılar Ziraat'te...

Sen de,

  • 18 – 26 yaşları arasındaysan
  • Yüksekokul, Üniversite, Yüksek Lisans veya Doktora öğrencisiysen
  • Kredi Kartı Özellikli Bankkart Genç kullanıyorsan
  • Ziraat İnternet Bankacılığı müşterisiysen
  • Kredi kartı ekstreni e-posta ile alıyorsan

aşağıdaki ürün, hizmet ve kampanyalardan hemen yararlanmaya başlayabilirsin.

Kredi Kartı Özellikli Bankkart Genç

Türkiye'de bir ilk, Bankkart ve Kredi Kartı tek kartta birleşti!

18-26 yaşları arasındaysanız ve Bankamızdan KYK ödemesi alıyorsanız, siz de kredi kartı özellikli Bankkart Genç kullanın, bankacılık işlemlerinizde ve alışverişlerinizde tek kart kullanmanın rahatlığını yaşayın.

Harçlık Avans

KYK hesabında para olmasa da Harçlık Avans yanında!

KYK ödemesi almaya devam ettiğiniz sürece, Harçlık Avans ile hesabınıza tanımlanan ekstra limit ile alışverişlerinizde Bankkart Genç'i kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kampüs Kart

Kampüs içinde de kampüs dışında da avantajlı kart, Kampüs Kart!

Kampüs içinde kimlik ve e-cüzdan, kampüs içi ve dışında ise Ziraat Bankkart olarak kullanabileceğiniz Kampüs Kart ile tek kartta birçok özellik avantajından faydalanabilirsiniz.

Eğitim Kredisi

Her türlü eğitim harcamanızda Ziraat yanınızda!

Okul, üniversite veya kurs giderlerinizi, avantajlı faiz oranları ve 36 aya kadar vade imkânı sayesinde Ziraat Bankası Eğitim Kredisi ile karşılayabilirsiniz.

Katkı Paylı Eğitim Kredisi

Siz ders çalışın, eğitim ihtiyaçlarınızı Ziraat karşılasın!

Artan eğitim harcamalarınız için, özel okullarla yapılan protokollerimiz sayesinde size özel kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

** Katkı Paylı Eğitim Kredisi ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen Şubelerimize başvurunuz.

Eğitim Ödemeleri

Okul ücretleri Ziraat'le kolayca ödeniyor!

Anlaşmalı üniversitelerin ödemelerini Bankamız Şubeleri, ATM'leri veya İnternet Bankacılığı üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Çeyiz Hesabı

En az 3 yıl birikim yaparak 27 yaşınızı doldurmadan önce evlenmeniz durumunda toplam birikiminizin maksimum %25'i kadar devlet katkısı hesabınıza eklensin!

24 yaşını doldurmamış ve hiç evlenmemiş müşterilerimiz, tüm Ziraat Bankası Şubelerinden Çeyiz Hesabı açtırarak birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz faizsiz Çeyiz Hesabı seçeneği ile yalnızca yapmış olduğunuz birikim tutarı üzerinden devlet katkısı alabilirsiniz.

Konut Hesabı

Tamamı kendi adına kayıtlı kat mülkiyeti, kat irtifakı veya müstakil tapulu başka bir konut edinmemiş müşterilerimize %20'ye kadar devlet katkısı imkânı!

Bankamızda birikimli mevduat olarak en az 3 yıl vadeli açabileceğiniz Konut Hesabı ile tüm Ziraat Bankası Şubelerinden birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz faizsiz Konut Hesabı seçeneği ile yalnızca yapmış olduğunuz birikim tutarı üzerinden devlet katkısı alabilirsiniz.

Türkiye Hayat ve Emeklilik – Gençlere BES Planı

Yıllar Ne Çabuk Geçti Demeden Geleceğin İçin Şimdiden BES'len

Küçük birikimlerle geleceğiniz için güçlü bir adım atmak istiyorsanız hemen Gençlere BES Planı'na başvurun. Hem ayda 50 TL ödeyerek geleceğinizi şimdiden planlamaya başlayın, hem de %25 devlet katkısından faydalanın.