Ziraat Portföy BİST 30 Endeksi Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)

Büyüyünce de çocuklar gibi mutlu olsunlar diye Büyüyen Çocuk Özel Fonu Ziraat'te.

Yatırım Stratejisi

Yatırım yapılacak sermaye piyasası araçlarının seçiminde, risk / getiri değerlendirmeleri sonucunda belirlenenler ve nakde dönüşümü kolay olanlar tercih edilir.

Fon yönetiminde yatırım yapılacak sermaye piyasası araçları yapılan hesaplama çerçevesinde baz alınan endeksin değeri ile fonun birim pay değeri arasındaki korelasyon katsayısı en az %90 olacak şekilde, endeks kapsamındaki menkul kıymetlerden örnekleme yoluyla seçilir. Baz alınan endeks BİST 30 Endeksi'dir. Fon portföyünün en az %80'i devamlı olarak baz alınan endeks olan BİST 30 Endeksi kapsamındaki menkul kıymetlere yatırılır.

Detaylı bilgi için Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ziraat Portföy Temettü Ödeyen Şirketler Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)

Yatırım Stratejisi

Fon uzun vadede, ulusal pay piyasasında sermaye kazancı elde etmek amacıyla aktif yönetim tarzıyla yatırım yapmak hedefi ile yönetilir.

Fon toplam değerinin en az %80'i devamlı olarak BIST Temettü Endeksi'nde işlem gören ortaklık payları arasından, fon portföy yöneticileri tarafından risk / getiri değerlendirmeleri sonucunda belirlenenlere yatırılır.

Detaylı bilgi için Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ziraat Portföy Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Sektörü Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)

Yatırım Stratejisi

Fon toplam değerinin en az %80'i devamlı olarak menkul kıymet yatırım ortaklıkları payları hariç olmak üzere BİST'te işlem gören gayrimenkul yatırım ortaklığı payları arasından fon portföy yöneticileri tarafından risk / getiri değerlendirmeleri sonucunda belirlenenlere yatırılır.

Detaylı bilgi için Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yatırım Hesap Ekstresi Bilgilendirme

Bankamız Yatırım Hesabı Ekstrelerinize;

  • ziraatbank.com.tr internet adresinden Online Başvuru sekmesinden,
  • ATM’lerimizden,
  • Yatırım hesabınızın bağlı olduğu şubenizden,
  • İnternet şubemizden,
  • Hesabınız üzerinde tanımlı olan cep (mobil) telefonunuzdan 4747’e HAREKET boşluk hesap numaranızın son dört rakamını (5001 gibi) yazıp SMS göndererek son 5 hareket bilgilerinize ulaşabilirsiniz.